| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Eu ador Pariu cu viata, este superb numai ca acum nu am inteles nimic din secvente.Deci cine face accident cu masina, cine ajunge la spital, o violeaza pana la urma Andrei pe Ioana sau ce ii face pana la urma, se dovedeste ca Ioana e sora Ancai? Moare Ioana si ii da rinichi Ancai? Gioni o rapeste si o scoate din tara pe Ioana? Cum e pana la urama?
FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Gabitzzza a răspuns:

1. Andrei chiar daca era beat nu o violeaza pe ioana pentru ca o va scapa un coleg de-al lor care il va lua cu forta de Andrei chiar daca el era hotarat sa o vileze tanand cont ca a intretinut alte relatii cu anumiti barbati de-ai lui Gioni
2.La ziua Sharei mama ei ii da in dar o masina dupa ce Andrei a plecat de la Ioana mahnit ca nu a violat-o se urca la indemnul altor colegi la volanul masinii primite de Shara. Pe drum mergea incredibil de repede toti care era in spate ii spuneau sa opreasca dar el nu intelegea era urmarit de politie el tot nu oprea politistul de pe motocicleta a vrut sa il depaseasca cu speranta ca el va opri dar in zadar. Tocmai unde era trecerea de pietoni traversa un om politistul a dat peste el Andrei a stat cateva zile la inchisoare scos cu ajutorul lui Nea Gica. Omul de pe zebra intra in moarte cerebrala si nu ii va dona el un rinichi Ancai
3.Ioana gaseste o fisa de-a mamei ei de cand era insarcinata cu ea la maternitatea care a ars realizeaza ca este nascuta in aceeasi zi cu Andrei face testul ADN al tatalui ei Gica se dovedeste ca nu ii e de fapt tatal ei si tatal Marei doctorul le spune Marei si sotului ei ca Ioana e fata lor... Ioana ii va da un rinichi Ancai Andrei este baiatul lui Gica
4. Gioni o duce la produs pe Ioana la un austriac la un hotel cu pretextul ca ea se va duce sa cante salvata de Andrei ea fuce de acolo Gioni nu apuca sa o scoata din tara
Cam atat stiu si eu sunt curioasa in episodul urmator daca Ioana moare 100% pentru ca eu asa cred ca ea va muri dar va aparea mereu de-a lungul serialului

2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Si eu sunt MEGA FAN si stiu un singur lucru: Andrei o violeaza pe Ioana deoarece este baut... in rest nu mai stiu si crede'ma si eu doresc sa aflu big grin

| M1tza a răspuns:

Deci 1.Andrei nu o violeaza pe Ioana.2.Da se dovedeste ca sunt surori si din cate stiu moare ramane sa vedem episodu de saptamana viitoare.