| Anonima69Sexylove a întrebat:

Heii! Eu cu un baiat vorbim ca si cum am fi impreuna dar nu suntem... El m-a trecut pe facebook "Printi". Cum sa il trec?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? si eu vorbesc cu lumea pe net. care e intrebarea?

| Anonima69Sexylove explică (pentru suntserios):

Cum sa il trec?

| suntserios a răspuns (pentru Anonima69Sexylove):

Pisi
bo$$
print. zulet

| raluk27 a răspuns:

Profita de ocazie si intreaba-l ce sunteti, prieteni sau iubiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunat happy

| Garielu a răspuns:

Și care este întrebarea?

| tristuta a răspuns:

După părerea mea, ar trebui să îl întrebi dacă are sentimente pentru ține sau te considera doar o bună prietenă

| Tellmebitch a răspuns:

Este evident că te place!
Fă intr-un fel să ajungi la întrebarea : *Mă plăci?* dar nu atât de direct.
Mult succes

| Anonima69Sexylove explică (pentru Tellmebitch):

Dar. m-a intrebat cum o sa il trec eu pe facebook si nu stiu cum.