| anonim_4396 a întrebat:

Deci anul trecut in iarna vorbeam cu un baiat pe facebook(nu genul ala de vorbit, am devenit amici) si dupa ce si-a sters fb-ul n-am mai vorbit, iar acum sunt in aceeasi scoala cu el dar nu vorbim. Sa ii spun cine sunt sau nu?

2 răspunsuri:
| radumarian_6781 a răspuns:

Buna! daca vrei sa te faci remarcata, trebuie sa iesi la suprafata! asta-i logica! ia legatura cu el intr-un mod cat mai natural! fara rusine si fara indoieli si temeri! daca e un tip care iti merita atentia eu zic sa nu ratezi ocazia! mult succes si go ahead!winking