| BereCuLamaie a întrebat:

fetelor! mi-am amintit de un parfum ff. vechi laughing
l`am primit acum cativa ani. era o sticluta verde in forma de steluta thinking cred ca era de la Oriflame sau Avon.
il stiti? mai este inca? laughing
stiu ca mirosea placut si... il vreau iar laughing) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lumy5 a răspuns:

Si eu am avut acel parfum si mi-a placut mult. Dar din cate imi amintesc, a fost o promotie, ceva de genul asta. si erau mai multe parfumuri ambalate asa. Eu am avut Wink (sper ca asa se scrie, oricum nu mai e in catalog de ffff mult timp- era la Avon.), dupa in acelasi tip de sticla am avut si pur blanca

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Sunt reprezentant Oriflame daca vreti ceva e-mail Ln_anamaria@yahoo.com

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Il stiu! L`am avut si eu! Dar nu stiutiu daca mai este! mi-a placut la nebunie!:X:X

| Crisstina07 a răspuns:

Si eu l-am avut si pentru ca imi placea sticluta am pastrat-o love strucklove struck