| danielabluegirl a întrebat:

Heii...imi poate spune cineva unde gasesti ceara pentru epilarea in zona intima? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat benzi pentru epilare din farmacii si nu am fost multumita. Eu imi prepar acasa ceara. E un amestec din zahar si suc de lamiie in proport 4:1. Sunt foarte multumita parul creste mult mai rar si fin. Procedura o reped 1 data pe luna, de obicei la ovulatie.

1 răspuns:
| CristinaCMH a răspuns:

Gasesti in orice supermarket. Gen Auchan, Carrefour, etc
Ceara aceea trebuie incalzita si apoi aplicata, nu sunt benzi.