| Denii10 a întrebat:

Heii`:*. Imi puteti spune cateva telefoane frumoase cu touch[nici prea scumpe nici prea ieftine]?puppy dog eyes. Fundaaa:*

Răspuns Câştigător
| miiky973 a răspuns:

Pai poti sa-ti iei LG kp 501 sau 502, LG gt400 am eu...

3 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Cred ca acest site spune tot ce ai nevoie;) http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/cu-touch-screen/

bafta :D

| мαddยtรรα a răspuns:

LG GT 405 Cookie... asta il am eu, 5 mil, cumparat de la germanos!

| Laviutzza a răspuns:

Eu am Samsung corby si sunt multumita de el...iti poti cumpara unul din gama de culori pe care le are.L-am scapat de foarte multe ori pe jos si are doar 3 zgarieturi, insa ecranul e intact:*:*:*