| AnDa_9883 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste telefoane cu touch screem ieftine dar bune? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei telefoanele cu touch screen sunt cam scumpe, si cele care sunt ieftine ori nu au touch-ul bun ori au ecranul mic.Intra si tu pe google si cauta telefoane touch screen SH si acolo gasesti ieftine mai ales daca sunt site-uri straine. Pupici. Fundita?

5 răspunsuri:
| Gabriela2011 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai ieftin, dragut si bun este Samsug Corby. La abonament Orange este 160 lei parca si la mana a doua 250 lei dar arata si bine. ( Cunosc o fata care l-a scapat rau de tot cu displey-ul, displey-ul intr-adevar s-a spart adica s-a crapat asa dar sezorii tot mergeau ) Funda daca esti draguta

| NUdrogurilor a răspuns:

Eu am Lg Gt505.il am din decembrie anul trecut si touch screen-ul inca merge perfect.Nu stiu cat de ieftin e acum, dar depinde daca il iei la abonament(si ce fel de abonament) sau la cartela.
Sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu ce telefon iti trebuie Orange miami dar acest tel e din anglia sau LG kf600 care il gasesti si in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Iti recomand telefonul Nokia N8!

| cristi 25 a răspuns:

Am eu un iphone la 1000 lei e perfect, vreau sa-l vand ca m-am plictisit de el nu e la abonament, il am din Italia si merge foarte bine bine si sunt niste telefoane reusite, daca te intereseaza contacteazama.