| Mihaela2o a întrebat:

Heii `. Luna asta fac un an cu iubitul meu si vreau sa-i cumpar un cadou. Eu am aflat ce imi cumpara el.Dar eu nu stiu sad. Va rog ajutati-ma! Fundita :*

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Ai putea spre exemplu sa ii iei o rama si sa pui acolo o poza cu voi 2. Sau un album si la fel sa pui 1 poza sau mai multe... happy

| AtateaConditii a răspuns:

Daca e microbist, cumpara-i o minge de fotbal, o berehee hee, sau un filmd e dragoste, un set de parfum si deodorant.In fine ce ii place lui legat de aia sa ii iei:happy