| AnnonnymuSs a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva!?
M.am inscris la un concurs si. am vazut ca ceilalti concurenti cresc foarte repede in numarul de voturi!? Ce trebuie facut pentru a-mi creste si eu numarul de voturi!? Ma puteti ajuta si dand un vot aici http://concurs.sport.ro/sport-photography/index.php?uid= 937097 [ Dau fundita pentru cel/cea, care imi strange cele mai multe voturi, pentru a tine evdenta voturilor mai bine, vreau ca fiecare, care a ajutat la voturi sa-mi spuna intr. un com cate a strans :o3 ] Multumesc pentru ajutor si pentru sfaturi :*!

1 răspuns:
| Luka_Morariu_1980 a răspuns:

Pai eu spun ca sa dai si tu prietenilor tai si daca ai facebook roaga-te si tu de eiwinking