| Anonyymus a întrebat:

Salut, aveti idee cum pot strange cat mai repede voturi la un concurs?big grin

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Simplu- sus pe scena sa vedem ca sti

| Anonyymus explică (pentru negru30):

Nurolling on the floor))) Voturi pentru un concurs,voturi online, care sa dea lumea clickuri, niste site-uri unde este multa lume sa dea clickuriwinking

| negru30 a răspuns (pentru Anonyymus):

Aha -

| bike a răspuns:

Spune-le prietenilor, colegilor, neamurilor sa te voteze.Fa-ti reclama.

| Anonyymus explică (pentru bike):

Asta e am facut, dar am nevoie de mai mult, ca altu ma intrece si cei care au dat pot da in 24h...si credeam ca stiti niste site-uri socializare ceva laughing cu multa lume

| tzahranul a răspuns:

Sa le meriti!