| leexxu a întrebat:

Heii! Mda, dupa cum am spus, mie imi place de un baiat care este afemeiat ( blablabla) si se da la mine (cred ca este vrajeala).m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu am zis da ( am mentionat ca tin foarte mult la el)..Si v-am mai spus ca suntem in aceeasi clasa. Problema este ca zi, desi eram langa el, se pupa cu cea mai buna prietena de-a mea.CAnd am vazut asta, am plecat de acolo, iar el tot continua sa o pupe pe obraz si chestii ( Si eram impreuna!), apoi a venit la mine si m-a intrebat daca m-am suparat si vroia sa ma sarute. In fineoh go on...cum imi dau seama daca asta chiar ma place sau nu?straight face
Sau cum pot sa-l fac pe baiatul asta sa tina la mine?

1 răspuns:
| Adelina_Iuliana_1998 a răspuns:

Sincer parerea mea este ca nu merita.Gandeste-te daca face acum asa cum va fi pe viitor.Decizia iti apartine dar eu asa as face.S-au daca chiar iti place cu adevarat de el incearca sa il mai ignori baietilor "rai" le place asta(e interesul mai mare)..Si nu arata ca ti la el dupa ce te impaci. funda?