| fantasy01 a întrebat:

mi-am dezinstalat messul. si acum cand vreau sa il instalez. descarc mess-u. si cand sa dau sa il instalez. imi apare " Error lauching instal ". si la orice versiune apare asa. ce pot face?sad. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca-l si instaleaza-l pe acesta de aici ->>> INSTALARE Yahoo! Messenger v 11. 5. 0. 155 [OFFLINE] [18. 3 MB / Windows All] - http://fbx.ro/ksdk5e1em7c76qg8 sau http://www.softpedia.com/......nger.shtml
Bafta!

| fantasy01 explică (pentru neluL):

Nu mere cu niciunul straight face.

| neluL a răspuns (pentru fantasy01):

Cred ca ai o problema! La primul link asteapta 20 secunde pana iti apare butonul de download!
La al doilea link ->ti l-am urcat chiar aici http://tiny.cc/iup1bw

Corect era sa spui ca nu stii sa descarci! Altcineva daca vrea sa se folosesasca de acest raspuns pleaca cu o prezumtie cum ca, aceste linkuri nu sunt bune ...si realitatea e alta! :)

Deci ''mere'' amandoua acum!

| fantasy01 explică (pentru neluL):

Le-am descarcat pe amandoua. pur si simplu nu se incarca raised eyebrows. am dat sa se instaleze. la primul parca a zis ca fisierul nu e bun, si la al doilea am dat la instal, si nu imi apare nimic.

| neluL a răspuns (pentru fantasy01):

Rezolvare eroare "Error launching installer"

1. Asigura-te ca numele folderului in care a fost descarcat kit-ul de instalare nu contine diacritice sau alte caractere speciale. La baza instalarii softurilor sta Windows Installer-ul. Daca acesta nu poate sa citeasca calea de instalare (path-ul), va returna mesajul de eroare System cannot find the path specified sau Error launching installer.
Redenumeste numele folderului sau copiaza fisierul de instalare intr-un alt folder. Daca eroarea persista, sterge kit-ul de instalare si descarca iar aplicatia. De aceasta data intr-un folder care sa nu contina diacritice sau caractere speciale in nume. Indicat ar fi sa descarci si sa pastrezi kit-ul de instalare pe Desktop, pana se finalizeaza instalarea.

"System cannot find the path specified" & "Error launching installer" - Windows XP Errors

Bafta!

| fantasy01 explică (pentru neluL):

Da. asta era. trebuia sa copiez kit-ul de instalare pe desktop.happy.

| neluL a răspuns (pentru fantasy01):

So fine! bye, bye wave