| anonim_4396 a întrebat:

Heii...Mi-am luat zilele acestea Iphone 4s si la descriere imi zicea ca are 8gb. Cand intru la configurari, general si utilizare imi apare 4gb liber si 2gb utilizat.E asa de mica memoria?

6 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

2 Gb are sistemul de operare, 2 Gb ai tu chestii pe el si 4 Gb liber. Simplu.

| Florinapopica a răspuns (pentru Osirius):

Si nu e mic?

| Osirius a răspuns (pentru Florinapopica):

Pai ma intrebi pe mine?!
Daca ti se pare asa mica memoria de ce l-ai mai cumparat?

| Florinapopica a răspuns (pentru Osirius):

...Ce esti asa razvratit?laughing M-am gandit ca sti, mie mi-a spus ca are 8gb vanzatorul, ce te strofoci asa? ca nu ti-am dat in cap

| Osirius a răspuns (pentru Florinapopica):

Cumătră, ai probleme?
Ai pus de doua ori aceeasi intrebare fara rost.
"M-am gandit ca sti" ...se scrie cu 2 de i.
Ca stiu ce? Nu ti-am raspuns de unde e spatiul ala ocupat?! Acum tu intrebi iar daca e mica?
Nu inteleg ce vrei tu pana la urma?

| Florinapopica a răspuns (pentru Osirius):

laughing Doamne..Ne dam lectii de gramatica?