| FamousGirl4 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac sa scap de obesia One Direction. Sunt foarte obsedata de ieri de cand am citit o poveste cu ei pe Facebook. Imi place mult acel tip Harry Styles. Imi place accentul lui si cum arata. Sunt foarte obsedata ce ar trebui sa fac?
Vreu sa scap de aceasta obsesie, pentru 1D si pentru Harry.
Funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| oceanfreshair a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat aceeasi chestie laughing adica acum cateva zile le-am ascultat o meldie, apoi m-am uitat la un videoclip cu ei pe youtube si apoi le-am vazut pe toate laughing blushing si nu mai puteam scapa de chestia asta laughing am si inceput sa plang gandindu-ma ce viata au ei si ce viata am eu laughing eiii dar pana la urma m-am gandit ca trebuie sa imi gasesc o ocupatie ceva pana vine scoala si am inceput sa ies mai mult cu prietenii (desi si atunci ascultam muzica lor pe mp3 laughing ) si stateam mai putin la pc ca sa nu mai caut date despre ei...si pana la urma am reusit sa scap incetul cu incetul de aceasta obsesie pentru ca mi-am dat seama ca nu ii voi intalni niciodata sad laughing deci incearca sa faci ceva util pentru viata ta...bine ca si acum ma mai uit la poze cu ei si ascult muzica lor dar nu mai sunt asa de obsedata incat sa plang laughing laughing pa-pa si succes happy

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Doamne,esti o fana simpla! Ce obsesie, iti place asta e.Cauta pe net poze cu ei nearanjati si no sa-ti mai placa. Tiparesteti imaginea in minte si gata laughing

| Anghel_Teodora_Maria_1998 a răspuns:

laughing Esti doar o simpla fana. Nu e chiar asa rau. Desi ei canta oribil.