| BadCliché a întrebat:

Heii laughing O mica problema. Prietena mea imi tot zice sa imi caut prieten insa nu prea ma impac cu ideea. Spune ca ar trebui sa am prieten la varsta asta, nu sa stau singura cuc. As vrea oarecum sa o pacalesc ca as avea prieten, dar va dati seama ca trebuisc dovezi laughing Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci un prieten daca nu vrei si mai ales pentru ca vrea altcineva. Poti sa ii spui asa zisei tale prietene ca nu esti inca pregatita sa ai un prieten.Succes

| Christal a răspuns:

Nu ai pentru ce sa o minti.nu ar avea nici un rost ai putea incerca in schimbi sa comunici cu unii baieti pe care ii placi fara sa pari foarte dornica de a.ti face un nou prieten.iar ei te vor cauta daca le acorzi timphappy si asa nu ar trebui sa mai minti pe nimeni. oricum nu trebuie sa te descurajezi.toate la timpul lorhappy iti spun din proprie experienta. baietii apar exact atunci cand te astepti mai putinhappy