| anonim_4396 a întrebat:

Heii prietenasi... crying Am o mare problema... Eram la tara si ma jucam cu telefonul. Din greseala mi-a cazut din mana si s-a spart (s-a cam zgariat ecranul). Era Samsung Corby. Si nu i-am spus mamei mele ca mi-e frica sa nu ma certe. Nu ca imi place si mie sa o mint, dar chiar nu mai vreau sa fiu certata. Doar matusa mea stie. Please help! Ce sa fac? Sa ii spun altadata, sau acum? Sfaturi va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

Eu spun sa-i spui cand esti tu pregatita. intr-adevar nu este ceva chiar atat de,, mare" deoarece se putea intampla oricui, dar totusi ai sentimentele tale. mai bine o rogi pe matusa ta sa te ajute si sa-i spuneti impreuna(si sa gasesc un moment cand mama ta este mai calma si, in opinia ta, poate sa primeasca aceasta informatie cat de cat bine). succeshappy

| anonim_4396 explică (pentru DeatHPupp3t):

Pai poate afla din intamplare. Pentru ca uneori mama imi cere telefonul ca sa se uite la nu stiu ce. Dar sa stii ca ai dreptate. O sa o rog si pe matusa mea sa ma ajute intr-un fel sa ascundem spartura. Mersii mult!:*

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru cehappy