| AllMyHugsAndLove a întrebat:

Heii... puteti sa-mi dati niste programe de modificat lumina la poze...de exemplu sa pot sa-mi fac ochii in alta culoare etc. Orice program in afara de Photoshop sau PhotoFiltre. dau funda+ vot la cele mai mule

5 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Eu folosesc PhotoInstrumentwinking

| Andra1024 a răspuns:

Buna.Eu folosesc un program online.Se numeste ''TAAZ'' si acolo iti poti modifica culoarea ochilor machiajul Bronzul si chiar si parul.Chiar poza mea e modificata la machiaj cu acel program.E foarte fain. Sper sa te ajute si sa iti placa.SUCCES!

| XSecretLov3X a răspuns:

Picnik.este super bun toata lumea m-a intrebat unde mi-am editat pozele http://www.picnik.com/ Fundita?

| XchokockX a răspuns:

Gimp.E super Bun. E un fel de "PhotoShop" si "PhotoFiltre" Dar e FREE si poti lucra ce vrei pe el. Daca chiar nu te descurci poti cauta pe YouTube Tutoriale.happy Bafta!:*