| miirii97 a întrebat:

Heii, ma puteti ajuta cu niste statusuri dragute? >:

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Imi dai si mie o poza cu tine ca sa ii arat Mosului ce sa imi aduca de craciun.
Cand ma saruti sa aduci o cana cu apa esti prea dulce.
Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "
Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva….
Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger!
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine…
Iti plachappy?

| miirii97 explică (pentru MarianWLF):

Multumesc. Sunt frumoase si imi plac :*

| MarianWLF a răspuns (pentru miirii97):

Ma bucur:X