| anonim_4396 a întrebat:

Heii, scuzati categoria. Cand esti racit si nu ai pastile, decat ceai, ce poti face? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Ceai! happy

Ceai de tei si o baie fierbinte. Daca ai si lamiie la ceai, e foarte bine.
Faci baia, imediat bei ceaiul si te bagi in pat. Nu mai iesi de acolo pentru nimic.
Sanatate!

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

poti bea ceaiul

| Xpressurself a răspuns:

Te uiti la ceai si te miri cat de frumos miroase

| pisicutzza990 a răspuns (pentru Xpressurself):

Foarte ironic, ce sa zic. Crezi ca doar ceaiul te ajuta? Bine ar fi!

| Xpressurself a răspuns (pentru pisicutzza990):

Pai daca numnai ceai ai, doar tu ai scris, daca nu mai ai nimic altceva...ce faci, nu il bei?

| pisicutzza990 a răspuns (pentru Xpressurself):

Nu ma refer la asta. Logic ca beau ceaiul, dar in afara de asta? Ca doar ceaiul nu te ajuta

| Mrr_Letisia_1997 a răspuns:

Pai iei apa fierbinte pui un pumn de sare si te pui cu picioarele pe marginea cadei si pui o patura peste picioare.tot aburul sa intre 'in tine'. cand simti ca apa se raceste te bagi repede in pat Zic si eu Incearcawinking.pup