| lovee25 a întrebat:

Scuzati categoria numai ca este cea mai vizitata. :* Imi puteti da niste status pentru fratiorii mai mici? puppy dog eyes. Fundaa love struck

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

1 mic, 2 mici, 3 mici s.a.m.d.

| Laurretta a răspuns:

Sangele apa nu se face!
El ma ajuta, el ma intelege.El e fratele meu si mi-o dovedeste. big grin

| Laurretta a răspuns:

Sangele apa nu se face!
El ma ajuta, el ma intelege.El e fratele meu si mi-o dovedeste! Si la bine si la greu el e tot fratele meu! :X

| Damon01 a răspuns:

Pai ce sfaturi ai vrea? Fi mai explicita

| Laurretta a răspuns (pentru Damon01):

Are nevoie de statusuri, nu de sfaturi.winking

| Damon01 a răspuns (pentru Laurretta):

Multumesc,citisem gresit laughing)

| Damon01 a răspuns (pentru Laurretta):

`Sh la Bn si la GreW El e ToT frAteLe mEw
`Nu e frate-n lumea asta, frate ca al meu
`Vom fi frati pana moartea ne va despartii!
`Cand plag eu, plangi si tu.
`Aceeiasi picatura de lacrima se scurge pe obrazul amandorura!
`Mereu voi fi langa tine...
`Cand e frate langa frate se da lumea la o parte
`Sangele apa nu se face, frate tot la frate trage
`Tu esti sangele din sangele meu, tu esti fratioru meu care ma iubeste, mereu ai fost langa mine, tu stii sa ma respecti, esti sufletu meu, te iubesc fratele meu
`Iubirea de frate nimeni nu mi-o poate lua :X:X: te iubesc fartiorul meu
`Avem acelasi sange`n vine si frati vom fi pana aTunci cand mOartea ne va despartii pentru ca nimeni niciodata nimeni n`o sa poata. sa ne desparta!>:d<
`Am si eu un fratior, imi e lumina ochilor
Sper ca te-am ajutat :*

| Laurretta a răspuns (pentru Damon01):

Cu placere, se mai intampla.