| AndruuPiiscotx a întrebat:

Heii, sunt din Vaslui si vreau sa vand pc-ul ca sa imi iau un laptop si nu stiu unde il pot vinde

ma ajutati?puppy dog eyes

DAU FUNDAA!puppy dog eyes

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune l si tu la vanzare online... pe mercador, tocmai, okazii

| Axys a răspuns:

Sal nu prea ai sanse mari sa vinzi depinde de ce cerinte are claculatorul tau mai mult de un milion nu iti ei la amnet dar daca ai cunostinte care doreste pc poti cere maxim 3 sau 4 milioane depnde de cerintele calculatorului
si ca sasti ei un laptop e mai greud e intretinut ca un pc
si daa iti ei din amanet un laptop slabe sanse sa te tina mult ..ca nusti de cate ori a fost umblat in el iar daca vrei sati ei nou trebuie sa rabzi mai bine iti ei o unitatea noua in ratewinking si e totul ok decat un laptop bine asta e parerea mea happy papa

| AndruuPiiscotx explică (pentru Axys):

Calculatorul e bun, dar eu am deja laptop si fratemiu vrea sa vanda pc-ul, sa mai puna el bani si isi ia si el. si nu ia laptop de la amanet