| aalwayss a întrebat:

Heii!
Tocmai ce am terminat toate sezoanele la The Vampire Diaries si nu stiu la ce sa ma uit acum.Imi puteti da un serial la fel de bun ( in afara de Twilight! )?
Va multumesc, dau si fundita!

7 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Supernatural, chiar merita sa te uiti! happy

| MyEssence a răspuns:

Mie imi place ''Printre oameni'' (Beind Human) - Tocmai a aparut pe Universal Channel ( In fiecare Marti la 22:00 pana la 00:00) - A inceput ieri; x Sau Merlin, True Blood, Glee etc. Vezi ce iti place pe vplay. Sunt toate serialele posibile acolobatting eyelashes

| aalwayss explică:

La Supernatural si PLL m-am uitat.

| NimenixD a răspuns:

Pretty Little Liars. love struck
Şi eu voi începe PLL după ce termin TVD. :*

| AndyLavy a răspuns:

Buna, uita-te la once upon a time ( este ca o poveste, mie mi-a placut foarte mult ", la secret circle ( tot cu vrajitoare), merlin ( cu un baiat vrajitor, cu printul arthur), supernatural, cam astea mi s-au parut mie foarte bune. si daca vrei si comedii, how i met your mother, modern family, two and a half men, the war at home mai e mijto..si cam atat. Daca vrei un serial politist iti recomand dexter.

| AndyLavy a răspuns:

Vizionare placuta!

| Rebecaaaa a răspuns:

Pretty little liars
The Secret Circle
True Blood
http://www.imdb.com/title/tt0844441/
Supernatural
http://www.imdb.com/title/tt0460681/
Breaking Bad
Parks and Recreation
Fringe
Homeland
Louie
Justified
Downton Abbey
The Good Wife
Enlightened
The Colbert Report
Game Of Thrones
Dexter
Human Target
Castle
Hawaii Five-0
Psych
Suits
The Mentalist
Grimm
American Horror Story
White Collar
Once upon a time
Hart of Dixie
Glee