| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomnada seriale cu vampiri in afara de The vampire diaries si twilight? fundita

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight

| MCRgurl a răspuns (pentru mariacris98):

Gossip girl e cu vampiri?

| mariacris98 a răspuns (pentru MCRgurl):

Nu e cu vampiri. L-am pus din greseala. Scuze!

| Ditto a răspuns:

Love Never Dies(Vampire).il gasesti cu substrare in romana pe "Viki.com
E un serial foarte frumoas mi se pare mult mai frumos decat Twilight:X

| MCRgurl a răspuns:

True blood e cam naspa dar poate iti place dar preferatul meu e interivew with the vampire are actori calumea the lost boys, 30 days of night, underworld, nosferatu e alb negru si naspa da poate iti place tie si mai stiam unu da e parodie twilight vampires suck te rog funda ca n-am niciuna

| DutzyX a răspuns:

Doar daca iti plac anime-urile; D

http://dutzzy.blogspot.com/

| Cattleya a răspuns:

True blood