| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU.
Am fost impreuna cu un baiat si ne-am certat dintr-o prostie. Dupa ce ne-am certat mi-a dat block pe Facebook si mi-a zis ca s-a despartit de mine ca eram enervanta sad
Dupa cateva zile m-a deblocat si mi-a dat cerere.
Colega mea i-a zis ca ma tai, ca am inceput sa joc balena albastra doar pentru ca s-a despartit de mine *nu era asa, fata aia vroia sa ne desparta de mult timp*
Dupa ce i-a zis, el imi tot dadea mesaje si ma ruga sa nu ma tai si sa nu ma joc jocul ala..Si spunea ca ii pasa de mine doar ca ii place de colega lui.Ea nici macar nu il place sad Inteleg ca poate e mai frumoasa, mai slaba.Dar eu chiar il iubesc.
Ce ar trebui sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu ai ce face, asta e adevarul, trebuie sa treci peste.
Daca el e atras de alta fata e clar ca nu mai poate fi ceva de durata intre voi.

| Henimor a răspuns:

Este foarte neplacut ca un baiat sa se desparta de tine, mai ales in cazul in care tu il iubesti foarte mult.
Nu ar trebui sa mai ai incredere in el, deoarece, daca el chiar te iubea, nu te parasea pentru o alta fata..multumeste.I pentru ca se intereseaza de tine, dupa cate a auzit, ar trebui sa ii platesti cu aceeasi moneda.pur si simplu ignora.l, sigur vei gasi un alt baiat care te va iubi asa cum esti tu