| Allexutsa_8314 a întrebat:

:* Am nevoie de ajutorul vostru. Mai e putin si se implinesc 2 ani de cand sunt impreuna cu iubitul meu si nu stiu ce cadou sa ii fac. Anul trecut i-am cumparat o bratara de argint si el un lantisor.Ma puteti ajuta cu ceva sugestii, va rog?:* Dau fundita.love struck

Răspuns Câştigător
| MiUtZaA a răspuns:

Buna! Eu zic ca poti sa il chemi la tine intr-o seara si sa scrii cu lumanari mici pe jos TE IUBESC (si prin camera poti sa pui), pe pat petale de trandafir, sa fi si tu imbracata mai sexybig grin, si pe pat poti sai mai pui ceva de imbracat sau ceva inimioara cu te iubesc (chestii din astea).
SPER CA TEAM AJUTAT MACAR PUTIN.
Eu pe prietenul meu l-am dat pe spate cu chestia asta si cred ca o sa-i placa si prietenului tauwinking
BAFTA...

2 răspunsuri:
| BomboanaCuCaramell a răspuns:

Pai. sincer si ew am probleme din astea:)) ca la fete e mwwwllttt mai wsor sa iei cadouri :Dmachiaje si restw... da la baieti X(. pai. poti sa ii iei ceva frmsss de imbrakat (gen o camasa super sau un trikow smq sau un hanorak) sau poti sa ii oferi ceva. hot:>. ca sigur daca iti pwi mintea la contribwtzie o sa iasa o noapte pe care nu o so uite:> mult noroc :>

| ursuletumagic a răspuns:

Hmmm eu zic sai faci un puzzle cu voi poza voastra preferata