| deea002000 a întrebat:

Heii TPU... Am nevoie de o "idee" daca pot spune asa. As vrea ca de 1 aprilie sa ii fac mamei mele o farsa si m-am gandit sa ii fac o scrisoare ca si cum am fost exmatriculata din scoala [sunt in clasa a VII-a]. si nu stiu cum sa scriu in aceasta scrisoare. Va rog ma puteti ajuta..scuzati categoria. Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| Stefiii2 a răspuns:

Buna ziua Doamna(numele mamei tale) sunt directorul/directoarea(numele) de la scoala(numele scolii) si as vrea sa va anunt ca fica dumneavoastra(numele tau) are mari probleme la scoala asa ca noi cei din consiliul profesoral am decis sa o exmatriculam de la scoala(numele scolii), daca doriti sa va prezentati la scoala ca sa discutam pana in data de 6-7 aprilie.Multumesc.O zi buna.

Sper ca te-am ajutata.Succes.

5 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Gaseste alta farsa! vrei sa i se faca rau? asta nu e gluma, o poate baga in spital o astfel de scrisoare!

| xCrazyWolf a răspuns:

Lasama tu copila cu glume din astea. Esti a 7 -a si mai faci glume din astea? Ai innebunit?

| deea002000 explică:

Lassaa lasa.laughing

| deea002000 explică:

Lasa lasa.laughing

| viperavipera14 a răspuns:

Cauta alta farsa happy