| a întrebat:

Heii TPU. Am niste probleme cu buzele. Sunt total uscate si crapate, si ma ustura rau..nu pot sa mananc sarat, acru, nimic. In frig nu am stat. Am problema asta de vreo 5 zile. Si nu imi trece. Ce fac?
Multumesc kiss.

6 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Si eu am aceasta problema deci de obicei toti s-ar da cu strugurel -este o prostie-
1.Bea multa apa
2.Du-te la farmacie si cumparati crema cu vitamina A ii vreo 8 lei
3. Date de vreo 3 -4 pe zi cu ea sau cand simti ca nu mai ai crema pe buze
Bft!

| Azre a răspuns:

Dăi cu strugurel sau balsam de buze dacă nu cu cremă de gălbenele.

| mariukka a răspuns:

Mi se intimpla asa mai demult si am inceput sa-mi iau balsam de buze ma dau de fiecare data cind imi simt buzele crapate sau cind es in vint
ia-ti un balsam hranitor pentru buze ajuta eu de la avon am luat

| m00n a răspuns:

Bea mai multa apa si foloseste o crema hidratanta.ar trebui sa treaca intr-o sapt cam asa

| JustOneLife a răspuns:

Ai putea sa te dai cu strugurel thinking