| prizeFTW a întrebat:

Urgenta! Am 14 ani,si de trei zile am buzele rosii si uscate ca naiba! Foarte uscate,crapate putin! Nu-mi trece cu nimic. Am incercat cu castravete,ulei de masline, galbenele! Ce sa fac? Ajutor! Sunt rosii si uscate. Sunt baiat

Răspuns Câştigător
| AlexandraBeatrice a răspuns:

Cumpără-ți un strugurel nivea este foarte bun.

| prizeFTW explică (pentru AlexandraBeatrice):

Sunt baiat. Cum sa ies cu strugurel din casa?straight facelaughing

| AlexandraBeatrice a răspuns (pentru prizeFTW):

Îți poți lua transparent. Sau îți dai cu el seara înainte de culcare până a doua zi. Am văzut mulți băieți care și-au dat cu strugurel până la urmă îți face bine deci nu ai de ce să îți fie rușine. Dacă nu vrei să ieși pe stradă cu el chiar dacă este transparent îți dai înainte de culcare sau în casă când stai pur și simplu în casă și nu ieși afară.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică pe ele o cremă foarte grasă pentru hidratare, nu mai dai cu limba pe ele, saliva fiind sărată le deshitratezi și mai rău.
Pa, pa.

| lex79 a răspuns:

Cu apă ai încercat? Poate nu bei destulă apă şi esti deshidratat.