| FuckSchool a întrebat:

Heii TPU. Am o mica problema. As vrea sa mai slabesc vreo 2 kg, deoarece mi se pare ca m-am cam ingrasat. Cam ce dieta imi recomandati sa tin? Multumesc frumos puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| dailydaisy07 a răspuns:

Iti recomand dieta Keto creata de Andrei Laslau. E eficienta si sanatoasa. Poti afla totul despre dieta pe acest site: http://www.qbebe.ro/......ieta_keto_

| Maomau a răspuns:

Nu dieta ci mai multa miscare!

| MasterStefan a răspuns:

Mănâncă normal și fa multa mișcare(mâncarea sa nu fie grasa). E cea mai simpla și sănătoasa metoda de a slabi.