| princessss a întrebat:

Heii TPU. Am o mica problemă daca aș putea. o numii asa. Imi place de un baiat, chiar azi ne-am cunoscut prin intermediul unui foarte bun prieten de-al meu. Mi-a dat webu si era si baiatu de care va spun ca imi place. Mi-a dat id lui, a zis ca sunt draguta. Si m-a intrebat daca sambata nu vrei sa iesim prin oras, am zis ca bine. Dar mi-e cam rusine sa ii spun ca il plac, sau alt ceva. Si cam ce subiecte am putea vorbi, el e cam tacut. ...si nu prea avem ce vorbi?!
Ceva sfaturi?! Funda

3 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Sa nu-i spui ca iti place dee el. Asteapta sa-ti spuna el asta, daca simte. Subiectele de vorba vin de la sine. Va puteti cunoaste mai bine povestindu-va trecutul sau preferintele in materie de orice.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai cear fi sa vorbiti despre voi ce va place si ce nu sau sunt alte multe chestii cam poti vorbi tot ce-ti trece prin cap.

| bodolux a răspuns:

Mai te duci te intalnesti c el si povestitiva cum va petreceti timpul si el sigur ca stie ca il placi din moment ce iai cerut la prietenu tau id totul va veni de la sine crede-ma dar dac iti cere o gurita nul refuza byee