| Teo_8202 a întrebat:

Heii TPU:*. Am revenit si eu cu o noua intrebare love struck.Imi puteti da si mie niste statusurii de indiferenta love struck.La cele maii frumoase dau Foonda happy. Sii restul vot. Muultumesc love struck.

3 răspunsuri:
| Addelutsa a răspuns:

Ramaii cu bine:XNu mai insemnii nimic pentru minewinking:*:*wave
Poti sa faci ce vrei cu viata ta. Mie chiar nu-mi pasa. Mi-am dat seama ca fara tine. Viata e mult mai frumoasa!big grin
M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA. Nu va purta amprenta mea:X —
Te privesc cu nepasare! Crezi ca mor de suparare. Dar nu e deloc asa...Ai disparut din viata mea!
Si toti ma intreaba ce s-a intamplat...le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat!
Nu uita si adu-ti aminte...cand in telefonul' ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte...
Asta e si chiar nu-mi pasa...Nici nu plang, sunt chiar bucuroasa!
"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Pisii.nu fii speriată. dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!
Funda?:X

| Biiianca0creeatssa a răspuns:

Eram doar un copil cretin ce credea in destin in vorbe ce imi spuneai asteapta-ma ca am sa vin happy Acum gata sunt eu ca care iti spune PAhappy