| Đўą a întrebat:

Heii TPU!` Vreau si eu niste statusurii de indiferenta!; x. puppy dog eyes.`

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

La ce te ajuta?

| Đўą explică (pentru IsabelaIssa):

Oare la ce sa ma ajute!`batting eyelashes. Daca vrei sa ma ajuti..bine! Daca nu lasa!`oh go on.winking.`

| qCristiana a răspuns:

1.Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.
2. Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele! iti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele
3.Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare.
4.Ce este dragostea? O atractie trecatoare, urmata de traditionalul ''Du-te ma dracu!