| xMicutsa a întrebat:

Heii TPUbig grin.As vrea si eu niste statusurii triste sau de indiferenta.Nu vreau site`uribig grin. Cele mai multe si mai frumoase primesc FoonDa+Vot.love struck

Răspuns Câştigător
| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Pun pariu ca macar o singura data in viata, cu totii am stat in spatele cuiva si cu mainile pe ochii lor, am intrebat :
'Ghici cine e '! ♥ ♥
asj fi mers` cu tine sj`n gaura de sarpe smug
Vreau sa te simt aproape, ma innebunesti smug
Daca nu`ti place asa` pot fi si fata` rea... nu stiu sigur daca ti-ar placea smug
Ahh` privirea aia a ta verdee`... De ce nu pot sa-i spun nu`? blushing
E felu` tau de`a fi, ma faci sa nu te mai suportciudat cum in acelasi timp, pentru mine esti tot` love struck
Fara scuze, nu accept. mi-ai promis, daca iar amani nu te iert
am in cap un plan beton`; x Esti curios iubire? Vino la mine; nu pot sa-ti spun la telefon smug
Ah, gura lui day dreaming e infinit mai dulce decat mi`o aminteam
Culmea` e ca stiu ca nu tii la mineda` si mai culmea` e ca imi place jocu` asta al tauhee hee
Nu am pe nimeni da` culmea e ca mi`e ft bine asaa`.
Fatha`, happy Nu e totuu` perfect`. smug Da` lasa. kiss
Sj`happy. mi s`a pus pata` pe tine` smug. da` ca orice pata`, iese ea` la spallat` laughing
Gandul mi`e mereu la tine smug. ia`h da`mi`l tu inapoi! waiting
Si am avut atat de multa incredere in tinee`... Acuma` nu inteleg de ce, minti prea prost laughing
Tu stii doar sa`mi reprosezi... Ca nu am stiut sa ma port cu tine, ca nu te-am pretuit... Bah ` da` greselile tale chiar nu le vezi?
Nu stiu ce sa mai spun ...Se vede clar ca.mi lipsesti, si.mi vine sa mor ca nu mai esti. sigh
E bronzata, e mincinoasa, e scorpie, e dulce, e iubita, e timida, e curajoasa, e marinimoasa, e egoista... E tot ce vrei. Dar nu e a ta. :*
Vad lumea atat de calma, ca.mi vine uneori sa le dau cate o palma... straight face
Si cum ziceam, sunt persoana cea mai egoista dar pun suflet in toate... happy
# Daca maine ar fi sa mor, asta e! Toata lumea o sa intrebe de ce. Nimeni n.o sa planga la nesfarsit. Si dupa o luna... asta e, a murit. happy

Daca` nu ma ai` pe mineblushing N`ai nimic puii`kiss

Ca sunt proasta`, sjtiu.Sj`o afirm cu disprets` : Pe toti fraierii` din viata` mea am pus prets`... oh go on
mi-asj dori ca manualul` meu de matematica` să se sinucida` sad. Are atat` de multe probleme` straight face
Cand ma raneau oamenii rai sad, gaseam alinarea in ochii tai straight face un prieten de multe ori mai bun ca asa zi`si prieteni happy asta`i pentru Valii` love struck
Sunt diferită` de majoritatea`... Poate din simplu` fapt că mi-a plăcut si cola` şi cartea`!
Nu mai vreau s-aud nimic... Sa ma iei la misto cand incerc sa explic. Cum vreau sa fim si sa iti zic...Ca te iubesc dar oare tu cand m-ai iubit?
--> Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

--> • Aici unde sunt acum, unii mã vorbesc. Nu stiu sigur dacã sã îi ignor sau sã îi pleznesc.

Tresari cand asculti melodia ce odata era a voastra...
Prima ta imbratisare n`as putea s`o uit big hug
M`ajutsi sa cresc`? smug
~`Si pot sa jur ca mi-e dor... Poate si tieDe acea copila ce te iubea la nebunie ♥`~

tii` detesjti` >: P O vezii` cum pleca` cu ochii guoi` worried Da` tuu esti prea mandruu` s`o opresjti` :-J`. K crezi` k vine` inapoi crying

~`Trebuie sa invat sa nu ma mai indragostesc instantaneu De orice "bunaciune" care trece pe langa mine `~

unelle` dintre elle` sunt compuse` dd mine` big grin

funda`?