| Pass123word a întrebat:

Heii TPU! Am si eu nevoie de un mesaj pentru iubitul meu care trebuie sa plece in Italia peste cateva zile. Va rog ajutati-ma! happy Ofer fundita pentru cel mai frumos mesaj big grin

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Spune-i ca orinde va fi si orice va face tu il vei astepta cu aceea flacara uriasa produse de caldura iubiri pe care o simti pentru el, si oricat de mult va sta acolo, tu ii vei fi mereu fidela, si il vei iubi ca si cum ar fi langa tine, si chiar daca distanta va desparte sufleteste vei fi mereu langa el!

4 răspunsuri:
| Terminatorul2 a răspuns:

Drum bun si sa nu uiti ca te iubesc oriude ai fi
Sa ajungi cu bine si sa te gindesti la mine in fiecare zi sa voi face si eu
Si sa nu uiti ca dragostea mea pentru tine nu va pierii niciodata

| Terminatorul2 a răspuns:

Acum da-mi fundita:!

| Terminatorul2 a răspuns:

:!

| DoArDeDe a răspuns:

Eu iti spun un mesaj pe care il as scrie/spune:oriunde ai fi sa stii ca inima mea va fi mereu langa a ta si sper ca sa iti amintesti ca te iubesc enorm si o sa te astept cand te intorci cu bratele larg deschise doar pentru tine.