| adrryana a întrebat:

Heii TPU are cineva un cont lady popular pe care nu il mai vrea e pacat sa moara domnisoara lvl nu conteaza as face eu unul dar am deja si ca sa fac altul mai am nevoie de un id, va rog!

Răspuns Câştigător
| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Monique001 parola anndreeammc
funda?

| adrryana explică (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Nu merge poate a vazut contul cineva inainte si a schimbat parola sau ai scris tu ceva gresit dar totusi ti-am dat funda pentru ca meriti happy

| adrryana explică (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Te rog raspunde-mi printr-un mesaj privat!

| adrryana explică (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Daca vrei pot sa te ajut sa faci mai multe fundite da orice raspuns la intrebarile la care nu am dat funtita si eu iti declar raspunsul castigator asta daca vrei sa ma ajuti cu contul de la lady

| adrryana explică (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Si cu contul lady popular ce facem mi-l dai sau nu? ca asta care e l-ai scris nu merge

| adrryana explică (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Imi dai contul de pe lady popular te rogg!