| funkiehair a întrebat:

Heii TPU! Asta este o intrebare pentru FETE! Fetelor nu vi se pare ca toti baietii au treaba cu Justin Bieber? Toti zic ca este un gay sau cine stie ce. Apropo nu ma urati dar sunt. Fan JB!=]]
Astept raspunsuri:*Fundita cel mai motivat raspuns:p

Răspuns Câştigător
| DeutzaMika a răspuns:

Daca nnu stiai, pe baieti ii oftica faptul ca o fata vorbeste despre alt baiat langa el, mai ales daca zici ca e dragut si din astea, ei intra in priza imediat! Sunt De aceeasi parere cu tine! JB e frumos si toatea astea, dar e absurd ca o fata de 13-14 ani ( nu stiu cati ani ai) sau mai putin sa il placa asa muuuult daca ma intelegi, el are o iubita, Selklena care este cu un an mai mare ca el, dar ea este vedeta siel la fel, nu poate aparea cu o fata obisnuita de mana. NU zic ceva de tine ca il placi doar ai zis ca esti fan...
Funda?

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ba poate aparea cu orice fata de mana atata timp cat ea nu profita de el.Cine a zis ca daca esti vedeta trebuie sa fi neaparat impreuna cu o vedeta?
Bineinteles ca otti baietii au o treaba cu JB pentru ca se comport CIUDAT fata de restul baietilor care au un pic de masculinitate in ei.
Mu-a placut la inceput cand a iesit cu melodia aia baby dar s-a cam terminat vremea lui dupa cum se vede pentru ca melodiile sunt copilaresti(nu ma refer neaparat la versuri, ma refer la partea instrumental mai mult)sim pentru asta este urat de toti baietii.happy

| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Da...cine stie din ce cauza zic baietii chestia asta doar nu-l stiu pe om in realitate si oricum el are o relatie cu Selena deci cred ca nu este adevarat. Poate baietii nu-l suporta, deoarece cred ca este fitos... Funda :X?

| iKaede a răspuns:

Ba mi se pare ca au ceva cu el, dar sunt de acord cu ei! c:. Eu una urasc acea creatura.; )