| TinkerbellM a întrebat:

Heii TPU! Carti care merita citite, ceva sugestii? Dau funda happy Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Buna!
pentru fiecare virsta sunt anumite carti. Daca esti de virsta mea 14 ani iti sugerez Enigma Otiliei de calinescu. Mindrie si prejudecata.Notre Dame de paris
Bafta!

| calugaruandreea a răspuns:

Sandra bawn- secrete bine pazite! este super -e un roman politist

Răspuns utilizator avertizat
| KristenStewartJaymes a răspuns:

Casa de sticla.Balul fetelor moarte.Aleea intunericului.Banchetul Nebunilor.Domnia Haosului.Carpe Corpus.Altfel de inger.Cutia de fantome.Patimi de sucub.Focul.Hotel Transilvania.Sabia Magica.Vise de sucub.Sacrificiul final. Orasul de cenusa.Tentatia.Pretul sangelui.Obsesia.Limitele spiritului. Juramant de sange.Atingerea umbrei...Initierea.Academia de vampiri.Infruntarea.Aleasa.Tradarea.Semnul.Sper ca te-am ajutat.eu le-am citit pe toate.cam majoritatea sunt cu vampiri. sper ca si tie sa iti placa.eu le iubeschappywinking