| july00 a întrebat:

Heii TPU, cine imi zice niste statusuri pentru un baiat care zice te iubesc la oricine.:*

Răspuns Câştigător
| MyrunikElyy a răspuns:

-Si ce`i boy, tu nici nu iti dai seama ca te pierzi in minciunile tale happy
-Imi spui ca ma iubesti...Vaiiiii mi se rupee
-Te crezi tare boy...N'ai facut cunostinta cu mine.
-Mă uit la el, nici măcar nu îmi pasă...Ca mi-a zis te iubesc de n ori...big grin. Sper sa-ti placabig grin

3 răspunsuri:
| ツツツ a răspuns:

Buna. puppy dog eyes
N`aveam planuri facute. Erau doar idei pierdute. Ai zis ca pleci in zece minute, eu ti-am zis ironic "du`te!".
Dar sper c`ai fost destul de apt, destul de destept. Sa intelegi k daca alegi sa pleci eu nu te astept.
Si toti par amabili, dar sunt de orice capabili.
Esti si prost si urat, d`aia fetele te lasa. Tu esti motivul pentru care ma`ta n-are oglinzi in casa.
Nu stiu ce respecti tu, eu respect alt nivel. Nu oamenii ce in momente grele isi dau refresh la caracter
Deja iubirea`i demodata. Baietii vor asa de`odata. Parem o prada prea usoara. Fetelor, sa nu cedati din prima seara:*
Stii ca, baby, nu`s o femeie usoara. Am 53 de kg calitate superioara:*
Asta`s eu, n`am ce sa fac. Am vazut ce fete`ti plac. Nu`mi voi da ochii peste cap. Nu pot fi cum ai visat
Cele mai inteligente minti, actioneaza inteligent...
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
Nu ma las condusa, nu am de ce sa admit. Am doar o sansa in viata si-am invatat sa profit! :*
Tip cat pot de tare pana o sa cad in cavou. Imi bag **** in lume si v`o fac cadou!
M**e! K nimic nu creeaza mai mult stres. Nimic mai pe fata k limbajul meu pervers :*
Adevarat. E tare pe***a ta. Vreo trei ar da la ea, fiindca restul au dat deja!
Ai un mercedes de moare lumea. Dar n`ai clasa k si el. Daca te`ar vede patronii, ar renega acest model!
OOoo. se duc pe spate. Aluneca pe pe**a de maimuta in Q7!
Fata ta de mana cu altu`, la risc, joaca multe minti. D`asta spalata pe dinti, pozeaza`n fete cuminti
Ma pierd atunci cand fumez si trag pe nas. atunci am toata lumea, dar tu nu esti in atlas.
Ai incredere in mine. Sunt multi baieti in jurul meu, dar niciunul nu`i ca tine :*
si-ar fi mai simplu si mai usor, sa nu`ti mai pese uneori.
Stii. Nimic nu poate sa te inlocuiasca. Avem vise impreuna ce trebuie sa se indeplineaska:X
Desi par cuminte, imi place indecent! Ca Eva Kentt, n`am niciun sentiment!
Sunt inofensiva, dar gandul meu e criminal...
O sa-ti fac pe plac si voi pleca indata! Dar fii atent, nu o sa ma mai intorc niciodata!
Ce mai vrei acum de la mine? Du`te la ea, poate iti e mai bine. Asa a fost sa fie si asa va fi mereu. Dar nu uita k pentru toate exista`un Dumnezeu...
Si tu poti fi ranit de`o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata.

| lovedidy a răspuns:

Boy eşti incredibil :O! Te lauzi că ai avut zecii de fete, şi?! Te crezi mândru?!

Hei tu happy Daca zici te iubesc la oricine tot la fel de fraier esti devil!

Totii prostii sa zica te iubesc la orice zdreanta dar un baiat cumsecade zice te iubesc din inimawinking!

Funda?