| anonim_4396 a întrebat:

Heii Tpu.Credeti ca o fata ar trebui sa se simta jignita daca ii da papucii un baiat si nu invers?happyFunda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să se simtă jignită că el nu-i face față la inteligența sa și nu îi este inferioară?
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa se simta jignita

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Eu am facut asta, dar am pus pe altcineva sa ii zica. Si m-am simtit jignita ca nu i-am spus-o eu, dar rusinea asta. Eu sunt intr-o problema de genu`!

| TheAce a răspuns:

Nu are de ce sa se simta jignita. In 90% din cazuri baietii sunt cei care rup relatiile, in general pentru ca noi suntem mai directi. Se intampla sa fie si invers dar pana la urma e irelevant. Cand o relatie nu mai merge nu mai e nimic de facut. Cine o termina formal e mai degraba irelevant.

| Dariusuu a răspuns:

Nu ar trebui. Pana la urma e treaba lui ce face. Poate ca aceea fata nu este ce si-a dorit asa ca nu ar avea de ce sa se simta jignita.

La fel si in cazul baietilor.

P.S E doar parerea mea.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca jignitor e modul si motivul despartirii; sunt si cazuri cand n-ar trebui sa se simta jignita.

| Chøço a răspuns:

Nu cred. Nu este nevoie. Funda?

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti jignita ar trebui sa al infrunti si sa nu te simti jignita

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Nu cred. funda?

| NicoletaSmc a răspuns:

Buna.

Dupa parerea mea, nu are de ce sa se simta jignita, poate doar ranita la orgoliu.
Acum mai depinde si de fiecare problema, gandire, personalitate, caz.
Dar daca stii cum sa o faci intr-un mod educat, si cand spun educat ma refer la faptul ca daca ai fost instare sa pui capat unei relatii sa fii instare sa pui si unor barfe, nu vad unde ar fi problema. Pana la urma nu se termina lumea la aceea persoana, viata ne rezerva intotdeauna noi cunostintehappy