| PisiiiiPiss a întrebat:

Heii TPU. am fostt cu un baiat 4 luni... si ne.am despartitt, si acum sunt cu altcineva. Dar m-am impacat cu fostul. Cum sa ii dau papucii actualului?

Răspuns Câştigător
| Nim3niAltul a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca a fost un prieten bun si te-a ajutat sa te razbuni pe fostul pentru ca te-a lasat dar acum e timpul sa va despartiti deoarece nimic nu merge bine, succes pup:* funda?big grin

7 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Da-i tu papucii si dupa aia,cu siguranta ai sa regreti!
nu ti-o spun cu rautate,dar,ai mare grija, ROATA SE INTOARCE INTOTDEAUNA!
asa cum tu ii dai papucii baiatului, pe motiv ca vrei sa te impaci cu fostul, asa iti va da si fostul papucii! asa ca, gandeste-te bine inainte de a face ceva!

| Molecula a răspuns:

Spune-i ca nu mai ai sentimente fata de el.

| Kr5 a răspuns:

Te caci in mijlocul camerei si cand te va intreba ce e asta? ii vei raspunde asta e ce a mai ramas din relatia noastra laughing)))

| mariumarius a răspuns:

Ii explici cam care-i treaba si daca vrea sa inteleaga bine daca nu, asta e...

| monycutzza a răspuns:

Ii spui ca nu mai esti atrasa de el

| DiavolitaIzZI a răspuns:

Iti faci curaj.Desigur o sa ai impresia ca mie imi este usor sa zic asta, dar sunt de parere ca daca actualul era mai valoros nu il cautai si pe al doilea.Nu poti evita inevitabilul trebuie sa-i spui acum altfel te va uri si cred ca ti-ai dori sa ramai totusi cu el in relatii bune.Bafta fatowinking

| alinutadraguta a răspuns:

Pai ii spui ca intre voi nu exista nimic si ca ti-ai dat seama ca nu te iubeste si ca este o nepotrivire de caracter, si ca ar fi mai bine sa va despartiti