| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Cum imi pot inchide parul la culoare fara sa ma vopsesc? Vreau ceva natural, nu din farmacii, ceva care pot sa fac acasa.Adica sa devin putin bruneta big grin... Fara vopsele si alte chimicale.Scuza`ti categoria big grin. Multumesc. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Just mE:x a răspuns:

Pai.am 2 metode dar nu prea poti sa le pui in aplicare iarna:-s. Stiu ca atunci cand te speli pe cap, sa te clatesti cu ceai de urzici sau cu ceai de frunze din nuc ti se inchide parul la culoarebig grin.

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Spalate cu ceai de frunze de nuc si o sa ti se inchida parul... dar acum in Ianuarie nu stiu unde gasesti frunze de nuc - poate la plafar thinking

| str a răspuns:

O colega de-a mea s-a spalat pe cap cu frunze de nuc si are parul brunet succes

| mynna27 a răspuns:

Incearca cu nuantator de par

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba esti prost parul tau are culoarea ca cacatul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Castaniu