| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a întrebat:

Heii TPU big hug

Azi am vrut sa descarc niste teste de evaluare initiala de pe edu.ro
Le-am deschis cu winrar.Am in calculator microsoft ppt happy
Cand am vrut sa le deschid. mi-a aparut o eroare la ppt si dupa ce am dat "ok" in loc de scris in romana. mi-a aparut niste numere si litere in alta limba x_x
Ce sa fac? Maine am test si vreau sa vad modelul de teste happy
Va rog raspunde-ti repede. Va las id-ul meu mady_ely2008. poate e mai mult de explicat. Va rog seriozitate straight face
Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| Munkyfunky a răspuns:

Descarci Adobe Reader si le deschizi cu el.

1 răspuns:
| Munkyfunky a răspuns:

Ai reusit?