| IchHabeKeineName a întrebat:

Heii >TPU:d<
Pe marti trebuie sa fac ceva in legatura cu Asia. Eu si cateva colege am decis sa facem o macheta 3D in legatura cu Asia. Despre ce cladire ar putea fi macheta? Multumesc frumos.
2. Trebuie sa facem si despre o tara anume(tot din Asia, dar destinatie turistica). Aveti idei, TPU?
Va rog mult dati-mi niste idei, fundawinking!

Răspuns Câştigător
| fdd_7221 a răspuns:

Marele zid chinezesc
Donghai Bridge Se afla in Asia si este cel mai lung pod creat vreodata pe mare.
Taj Mahal-ul este un monument în Agra, India. A fost comisionat de împăratul Shah Jahan ca un mausoleum pentru soția sa
Angkor Wat este un templu hinduist din regiunea Angkor din Cambodgia