| artistu55 a întrebat:

Heii TPU! Daca imi tai cu foarfeca parul de pe picioare va creste mai repede si mai mult?(sunt baiat)

5 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Bună!
În primul rând, băi eşti nebun? Cum să-ţi tai părul de pe picioare cu foarfeca?!
Oricum, cu orice te-ai epila, firul de păr creşte mai gros şi mai des.
Pa pa!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Nu inteleg ce rost are foarfeca cand poti cu epilatorul, lama sau ce vrei si ai la indemana? Pe masura ce-l epilezi nu creste mai repede, din contra vei ramane fara, este ca si pensatul, cu cat te pensezi mai des, cu atat sprancenele iti vor creste mai greu.
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| SimonaQs a răspuns:

Ori te epilezi ori il lasi asa (si baietii se epileaza pe picioare)

| mitika12 a răspuns:

Da creste mai repede

| Lorre1214 a răspuns:

Depinde,dar daca vrei ca sa iti creasca mai mult par pe picioare foloseste bicul, si o sa iti creasca si destul de repede si des.winking