| iana_2370 a întrebat:

Heii idei cum imi poate creste parul mai repede?big grin

3 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Asta vreau si eu asa ca ma duc la coafor sa-mi taie varfurile o data la 3 luni cam asa uite de ce : acele varfuri sunt ca un exces adica nu poate lasa parul sa respire (nu stiu cum dar asa mia-u zis acolo) si daca le tai parul incepe din nou sa raspire mai bine si creste

| Șttefania a răspuns:

Poi sigura idee buna si chiar merge este sa astepti.Eu nu zic sa iti bagi tot felul de prosti in par ca o sa se duca. Daca vrei neaparat sa iti creasca peste noapte cumparati extensii.

| anku_4913 a răspuns:

Poti cauta pe internet diferite metode, acestea constand in masti pentru par. O metoda "babeasca" este sa-ti dai cu gaz.[nu stiu exact de care, dar asa imi facea bunica in copilarie pe motiv ca imi va creste parul]
Sau uleiul de ricin este foarte bun pentru cresterea firelor de par, nu numai a podoabei capilare ci si a genelor, sprancenelor.
Sper ca te-am ajutat. :*