| Pitiica a întrebat:

Heii TPU!:* de ce aplicație am nevoie ca sa pot sa downloadez niște jocuri pe o tabletă si sa le pot si deschide?:d in afară de java ca nu pot sa îl deschid. Promit fundita pentru un răspuns util:*

1 răspuns:
| Skypee a răspuns:

Scuze ca raspund asa tarziu, poate ai gasit solutia.dar daca nu atunci iti trebuie magazin play si il gasesti preinstalat pe orice tableta.trebe sa oti faci cont pe el ca sa poti descarca sau daca nu poti intra pe net de pe tab si scrii wapcorn si acolo gasesti detoate.