| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! De ieri ma doare degetul mare de la piciorul drept si mi s-a inrosit.Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| vanilla80 a răspuns:

Dacă problemele persistă, vizitează un medic.

| elle94 a răspuns:

Sa iei papuci mai comozi, pentru varful picioarelor, e forma ta de picior si n-o fortam sa fie altfel doar ca sa intre in papuci, hai mergi cu iei o zi doua, mai putin, dupa simti ca e ceva in neregula.

| Elena_Delia_1998 a răspuns:

Pai poti sa te duci la un doctor sau ai putea sa te duci la farmacie sa iti spui problema so sa ceri o crema pentru roseata.
Sper ca te-am ajutat

| Diana947 a răspuns:

Pune gheata pe el. Te-ai lovit la el sau ceva? Dacă da poate ai vreo fracura( eu am patit-o cândva).