| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Baiat, am 17 ani, si nu stiu cu ce sa ma imbrac de craciun, merg la colindat cu mai multi prt laughing... imi puteti zice cum sa ma imbrac din cap pana in picioare, sau sa imi dati sfaturi, culori haine, model etc...

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O pereche de blugi cu un pulovar si un palton sau o geaca ar merge perfect

| BiuL a răspuns:

Depinde si de cat de frig va fi dar in principiu ia blugi sau alti pantaloni inchis la culoare, pantofi, eventual tenisi dar vei ingheta in ei, camasa recomrabil alba si eventual o cravata subtire intr-o culoare contrastanta albastra, rosie si un jerseu sau plover cu decolteu. Peste un palton, daca nu ai e ok si o geaca de fas. Daca e frig ia-ti manusi de piele, fular si caciula.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

:x da! iti poti lua un fes, sau iti poti pune gluga. o geaca[ bufanta] in care nu iti e frig : http://www.google.ro/......tp?/imgres daca ai. daca nu ce ai. blugi. ceva cu tur.nu mulati sus sa ti sa vada fundul :) siiii pe dedesubt vezi tu. bafta si sa strangeti bani multi:X

| anonim_4396 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Nu... stragem bani mergem din placere mersi :*

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau si eu sad

| anonim_4396 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Pm cu facebooku` tau daca vrei! laughing

| Irena97 a răspuns:

Vrei sa-ti cumperi haine noi? Cred ca nu.
Alege ce porti tu de obicei din dulap si-ti pui pe cap un fes din ala Mos Craciun si un fular rosu la gat ( eventual cu niste reni din astia din comert la set, se cos imediat). Si esti gata costumat.

| mishulicka a răspuns:

Eu sunt fata, si sincer mie imi plac mai ales iarna baietii imbracati in paltoane un pic mai jos de talie sau in trench-uri. Elegant cu blugi simpli, drepti sau pana, ghete, un pulover si ca accesoriu, o esarfa.NU UITA neaparat sa ai parul facut, eventual un look nou. gasesti cam tot ce vrei pe net.Macar uita-te la poze, si mergi si ti le iei din magazine.

| anonim_4396 explică (pentru mishulicka):

Imi poti spune niste culori, care ar merge bine sau care se poarta, cum sa le amestec... la toate la palton, blugi. esarfa, pulover, fes, si ai funda de la mine
!

| mishulicka a răspuns (pentru anonim_4396):

Culorile care se portivesc unui barbat, dupa parerea mea sunt nuantele de gri, daca stii cum sa le combini...un palton sau trench gri cu ghetele la fel, blugii simplii albastri, si da o culoare vestimentatiei prin pulover (aici e decizia ta ce culoare)ar merge bine cam orice daca foloseti griul.Si ar mai merge si un ceas tot cu o culoare mai extravaganta sa iti iasa in evidenta.Ai grija sa nu o gafezi cu vreo curea aiurea.Ia-ti ceva tot simplu. Daca vrei caut eu pe net ceva tinute sa vezi pozele si te hotarasti.lasa-mi un id daca esti interesat si vb.

| anonim_4396 explică (pentru mishulicka):

Alexmoldovan21