| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Este posibil sa fii invizibil pe facebook? Nu de alta dar am vazut o poza unde apasai offline la chat, si astfel ceilalti aveau impresia ca esti offline. Daca da, imi puteti spune cum pot sa o detectez pe acea persoana? :*

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu poti deveni invisibil pe chat-ul de la facebook. Ori online ori offline.

| andrei96R a răspuns:

Deschizi chat-ul si apesi pe rotita de sus din coltul chat-ului si acolo apare Deconecteaza-te sau Go Offline big grin

| Șeerbi a răspuns:

Hey, cand dai pe Chat,adica atunci can este deschis,si iti apar prietenii conectati/deconectati, iti apare sus sau jos, depinde ce Browse ai, o rotita adica Settings, si dai deconectare tongue sper ca te-am ajutat