| Betty_7796 a întrebat:

Heii TPU! Eu as vrea sa imi fac o trupa ca Lala Band, si cu un film ca a lor, adica sa am un film cum e si la Pariu cu viata, si si o trupa ca sa cant. happy Si sa fie un film, ca la eii, si va rog ca sa ma ajutati ca sa imi spuneti cum pot sa fac asa ceva.happy, ca imi doresc mult. happy
Cum trebuie sa-mi fac trupa? si, cum pot sa fac un film, nu eu sa fac filmu, adica sa am un regizor... ca la ei, happy
Ajutati-ma, cel cu mai multe sfaturi primeste
FundaVOT!

5 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Pai arata-mi si mie cum canti
daca vrei un film trebuie sa fi foarte bun

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in primul rand faci rost de macar 300.000 Euro sa finantezi filmul, pe urma te descurci

| Cosminuțul a răspuns:

No Way! Tu, copile nu gandesti?

| Silviu591 a răspuns (pentru Cosminuțul):

A vorbit "adultul" din tine?

in primul rand trebuie sa faci facultatea de teatru, altfel nu ai nicio sansa. poate doar cu pile.dar ma indoiesc happy

| nucaraata a răspuns:

Ce vise interesante ai! No way! rolling on the floor